RU

Сьогодні призначать тренера збірної України?

30.03.2011, 09:50
Сьогодні призначать тренера збірної України? - Фото
c80be540f3e0bda2f8797bbf6ae353dd.jpg

Сьогодні призначать тренера збірної України?

Сьогодні у Києві відбудеться засідання виконавчого комітету Федерації футболу України, на якому зокерема буде розглядатися питання призначення головного тренера національної збірної України.

Після відставки Мирона Маркевича у серпні минулого року, командою став керувати Юрій Калітвінцев, який працює з префіксом "виконувач обов'язків". За минулі півроку в ЗМІ регулярно спливали прізвища потенційних кандидатів на посаду головного тренера "блакитно-жовтих". Найчастіше називалося прізвище італійського фахівця Марчелло Ліппі, який навіть був присутній на одному з осінніх матчів нашої команди. Але, судячи з усього, якщо перемовини з Ліппі і велися, то успіху вони не мали. Серед інших кандидатів звучали імена чемпіона Європи 2008 року Луїса Арагонеса, а також легендарного футболіста Дієго Марадони.

Є припущення, що національну збірну міг би очолити Павло Яковенко, але навряд чи він залишить "молодіжку", за декілька місяців до старту Євро-2011. Деякий час невпинно ходили чутки, що у команду знову покличуть Олега Блохіна, але найуспішніший тренер в історії збірної спростував ці домисли, заявивши, що ніяких пропозицій він не отримував.

Минулого тижня президент ФФУ Григорій Суркіс дав зрозуміти, що підтримає кандидатуру Ю.Калітвінцева і запропонує її на розгляд членів виконкому. "Я вважаю, що Калітвінцев здатний очолювати збірну України як головний тренер без префікса "в.о.". Але це моя особиста думка. Яка думка буде у більшості членів виконкому ФФУ, побачимо", - сказав він.

Зазначимо, що засідання виконкому проходитиме у закритому режимі, а брифінг для преси заплановано на 13:00.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини