RU

Сьогодні НСК "Олімпійський" отримає концептуальний проект

10.10.2008, 09:48

10 жовтня НСК "Олімпійський" отримає концептуальний проект. Про це повідомив Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко в ефірі ТРК "Україна".

За його словами, проект 13 жовтня після роботи українських адаптерів буде переданий до державної будівельної експертизи, а 5 листопада експертиза дасть свої висновки. "5 листопада у нас будуть висновки, кошторис і проект. Після цього НСК "Олімпійський" вийде із зони ризику. У кінці листопада - на початку грудня ми почнемо будівництво", - зазначив Ю. Павленко.

Він також розповів, чому тайванську компанію "Archasia" відсторонили від будівництва: "Тендер щодо НСК "Олімпійський" ми не проводили. Компанії надали картинку, яку далі вони зобов'язувалися реалізувати. Краща картинка була у тайванської компанії "Archasia Design Group Limited", з якою ми почали перемовини. Внаслідок перемовин ми побачили, що тайванці протягом трьох місяців не можуть надати юридичних документів, які дають їм право працювати в Україні".

Нагадаємо, державне підприємство НСК "Олімпійський" підписало договір про виконання проектних робіт з реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро "GMP von Gerkan, Marg und Partner". Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту оцінює вартість реконструкції НСК "Олімпійський" у 1,5 млрд. грн.

Підготовка до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини