Сочі-2014: Шевченко фінішувала 24-ю в лижній гонці на 10 км

13.02.2014, 13:16
Сочі-2014: Шевченко фінішувала 24-ю в лижній гонці на 10 км - Фото

Олімпійською чемпіонкою стала польська лижниця Юстина Ковальчик, що пройшла дистанцію за 28:17.8 хвилин

На зимових Олімпійських іграх-2014 в Сочі розіграли комплект медалей в лижних гонках серед жінок. Спортсменки змагалися на дистанції 10 км класичним стилем.

Олімпійською чемпіонкою стала польська лижниці Юстина Ковальчик, що пройшла дистанцію за 28:17.8 хвилин. Це друга золота медаль в скарбничці Польща і вона виходить на 8-е місце в медальному заліку.

Срібну медаль виграла шведка Шарлотта Калла, яка раніше на Олімпіаді-2014 вигравала срібло в скіатлоне. Бронзовим призером стала норвежка Тереза ​​Йохауг.

Кращий результат серед українських лижниць показала ветеран нашої команди  Валентина Шевченко, яка фінішувала на 24-й позиції. Її відставання від лідера склало +2:15.2 хвилини. Тетяна Антипенко стала 30-ю (+2:49.1), Катерина Григоренко зайняла 48-е місце (+3:45.7).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.