Сочі-2014: Шевченко - 27-а у скіатлоні, п'єдестал у скандинавів

08.02.2014, 13:46
Сочі-2014: Шевченко - 27-а у скіатлоні, п'єдестал у скандинавів - Фото
Маріт Бьорген (фото - sochi2014.com)

Золота медаль у Маріт Бьорген з Норвегії, срібло - Шарлотта Калле (Швеція), бронза у ще однієї норвежці Хайді Венг

Сьогодні на Олімпіаді-2014 в Сочі розіграли перший комплект медалей в лижних гонках. Лижниці змагалися в скіатлоне на 15 км (7,5 км класичним стилем і 7,5 км вільним стилем).

Олімпійською чемпіонкою у цій дисципліні стала 33-річна норвежка Маріт Бьорген, для якої це вже четверте золото у кар'єрі. Срібна медаль в активі представниці Швеції Шарлотти Кали, бронза у ще однієї норвежки - Хайді Венг.

Кращий результат серед представниць України продемонструвала ветеран нашої команди Валентина Шевченко  яка фінішувала 27-ю.

... 52. Тетяна Антипенко (Україна ) - +5:07.6

Нагадаємо, раніше сьогодні на сочинській екстрім-трасі "Роза - Хутір" завершився фінал у першому виді сноуборда на Олімпіаді-2014. Сейдж Котсенбург з США з першої ж спроби показав кращий результат. Компанію на п'єдесталі американцеві склали норвежець Стааль Саандбек і канадець Марк МакМорріс.

Сьогодні перший офіційний день сочинських Ігор. Урочиста церемонія відкриття XXII зимових Олімпійських ігор 2014 року відбулася ввечері 7 лютого у Сочі на стадіоні "Фішт". Тема церемонії відкриття - "Сни про Росію", на очах публіки розгорнулася історія країни від давнини до наших днів, театральне шоу з 18 глав.