Сочі-2014: Семеренко фінішувала 5-ю у гонці переслідування

11.02.2014, 17:51
Сочі-2014: Семеренко фінішувала 5-ю у гонці переслідування - Фото
Валентина Семеренко (фото - ЕРА)

Стартувавши з 12-ї позиції, українка фінішувала на 5-му місці, допустивши один промах на стрільбі

На зимових Олімпійських іграх-2014 в Сочі сьогодні розіграли комплект медалей в біатлоні. Жінки змагалися у гонці переслідування на 10 км.

Олімпійською чемпіонкою у цій дисципліні стала білоруська біатлоністка Дар'я Домрачева, яка подолала дистанцію за 29:30.7 хвилин і допустила один промах на чотирьох вогневих рубежах. Срібну медаль виграла норвежка Тура Бергер, а бронзовим призером стала словацька спортсменка Тея Грігорін.

Кращий результат серед українок показала Валентина Семеренко. Стартувавши з 12-ї позиції, вона фінішувала на 5-му місці, допустивши один промах на стрільбі. Віта Семеренко йшла на дистанцію третьою, але двічі не влучила і в підсумку стала лише 12-ю. Олена Підгрушна зайняла 22-е місце, стартувавши з 26-ї позиції.

Нагадаємо, 9 лютого біатлоністка Віта Семеренко виграла бронзову медаль у спринтерській гонці на 7,5 км. У складі збірної України на Олімпіаді-2014 виступають 43 спортсмена в 9 з 15 видів спорту.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.