Сочі-2014: Німеччина виборює друге золото Олімпіади

10.02.2014, 14:35
Сочі-2014: Німеччина виборює друге золото Олімпіади - Фото
Ніколь Хосп, Марія Хефль-Ріш і Джулія Манкусо (фото - ЕРА)

Гірськолижниця Марія Хефль-Ріш виграла суперкомбінацію, випередивши суперниць на півсекунди

У понеділок на зимових Олімпійських іграх-2014 в Сочі розіграно перший комплект медалей у гірськолижному спорті серед жінок. Спортсменки змагалися в суперкомбінації (швидкісний спуски і слалом).

Олімпійською чемпіонкою у цій дисципліні стала німецька гірськолижниця Марія Хефль-Ріш. Вона була п'ятою в швидкісному спуску і третьою в слаломі, а у підсумку її час склав 2:34.62 хвилини. В активі Німеччини тепер дві медалі і обидві - золоті.

Срібним призером стала спортсменка з Австрії Ніколь Хосп, що програла за підсумками двох спусків 0,40 секунди. Бронзовим призером стала американка Джулія Манкусо. Вона виграла швидкісний спуск, але в слаломі була тільки 13-ю і в результаті програла 0,53 секунди. На Олімпіаді-2010 Манкусо взяла золото у цій дисципліні.