Сочі-2014: Фуркад виграв друге золото, Семенов - у топ-10

13.02.2014, 17:58
Сочі-2014: Фуркад виграв друге золото, Семенов - у топ-10 - Фото
Мартен Фуркад (фото - ЕРА)
На зимових Олімпійських іграх-2014 в Сочі сьогодні розіграли комплект медалей в біатлоні серед чоловіків. Спортсмени змагалися в індивідуальній гонці на 20 км.

Золоту медаль у цій дисципліні виграв француз Мартен Фуркад, який став дворазовим олімпійським чемпіоном Сочі. Фуркад допустив один промах на чотирьох вогневих рубежах і фінішував з результатом 49:31.7 хвилини. Раніше француз виграв гонку переслідування.

Срібну нагороду завоював німець Ерік Лессер, бронзовим призером став росіянин Євген Гаранич.

Кращий результат серед українців показав Сергій Семенов, який фінішував на 9-му місці з одним промахом (+1:36.2). Андрій Дериземля зайняв 46-е місце з трьома промахами (+5:08.3), дебютант Дмитро Підручний також з трьома промахами став 55-м, Артем Прима сім разів промахнувся по мішенях і зайняв 81-е місце.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.