Сочі-2014: дві гірськолижниці виграли золото в одній дисципліні

12.02.2014, 10:29
Сочі-2014: дві гірськолижниці виграли золото в одній дисципліні - Фото
Тіна Мазе (фото - ЕРА

Словенка Тіна Мазе та швейцарка Домінік Гізін показали абсолютно однаковий результат у швидкісному спуску і отримають по золотій медалі Олімпіади-2014

У середу на зимових Олімпійських іграх-2014 в Сочі розіграний другий комплект медалей у гірськолижному спорті серед жінок. Спортсменки змагалися у швидкісному спуску.

Олімпійськими чемпіонками у цій дисципліні стали відразу дві спортсменки. Словенка Тіна Мазе та швейцарка Домінік Гізін показали абсолютно однаковий результат 1:41.57 хвилини і вперше на Олімпіаді в Сочі вручать дві золоті медалі в одному виді змагань.

Бронзовим призером стала ще одна гірськолижниця з Швейцарії Лара Гут, що поступилася переможницям одну десяту секунди.В активі Швейцарії вже три золоті медалі Олімпіади-2014, для Словенії це перша нагорода вищої проби.

Українські спортсмени в цьому виді програми не були представлені.

Нагадаємо, раніше був
розіграний  комплект медалей в суперкомбінації. Олімпійською чемпіонкою стала німецька гірськолижниця Марія Хефль-Ріш, яка сьогодні посіла тільки 13-е місце.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.