RU

Слоган Олімпіади-2014 в Сочі: "Жаркі. Зимові. Твої"

25.09.2012, 10:28
Слоган Олімпіади-2014 в Сочі:
Талісмани Олімпіади-2014 в Сочі
За 500 днів до церемонії відкриття Олімпійських ігор в Сочі Оргкомітет "Сочі 2014" представив слоган Ігор - "Жаркі. Зимові. Твої.".

"Слоган складається з двох частин - динамічної (змінної) і постійної. Він відображає національний характер Росії, цінності бренда "Сочі 2014", а також прогресивність і новаторський підхід до організації та проведення Ігор. Динамічна частина дозволяє точно побудувати комунікацію під окремі проекти, події і аудиторії, і дає можливість придумати індивідуальний слоган під будь-який конкретний рекламний проект "Сочі 2014". Постійна частина слогану ("Твої.") служить наступності комунікації в різних рекламних кампаніях ", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті Олімпіади.

"Слоган "Жаркіе. Зимові. Твої."- це універсальне рішення, яке вдало поєднує в собі новизну і динаміку. Перша частина слогана, що складається зі слів "Жаркі. Зимові. "- динамічна, вона символізує рух, еволюцію і прагнення вперед. Слово "Жаркі" відображає накал спортивної боротьби та глядацьких пристрастей і вказує на місце проведення Ігор - південне курортне місто Сочі. Слово "Зимові." говорить про час проведення Ігор, їх тип, а також відображає традиційність сприйняття Росії в очах всього світу. Останнє слово - "Твої" символізує причетність і скорочення відстаней до часом дуже далеких подій, говорить про те, що Ігри - це масштабний комплексний проект, який, тим не менш, дозволить кожному радіти перемогам, відчувати гордість і співпереживати", - зазначають автори слогану.

По-англійськи слоган звучатиме так: "Hot. Cool. Yours".

Нагадаємо, Зимові Олімпійські ігри в Сочі пройдуть з 7 по 23 лютого 2014 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини