RU

Слободян створює новий футбольний клуб "Оболонь-Бровар"

11.12.2012, 10:01
Слободян створює новий футбольний клуб
Олександр Слободян (фото: obolon.ua)

Колишній почесний президент футбольного клубу "Оболонь" Олександр Слободян створює нову команду під назвою "Оболонь-Бровар", яку заявить для участі у Другій лізі. Про це розповів президент Професійної футбольної ліги Мілетій Бальчос.

"ПАТ "Оболонь" ініціює створення ФК "Оболонь-Бровар". Центральна рада прийняла рішення звернутися з листами до комітету з атестації, щоб була розглянута ситуація по клубу. Всі борги ФК" Оболонь "- 16 млн. грн., там також і зарплата, і заявочний внесок (199 тисяч). Цю ситуацію можна розцінити як форс-мажор - ПАТ "Оболонь" залишається платоспроможним, але у нього вже півтора року як не діє спонсорська угода з ФК "Оболонь". ФК "Оболонь" - громадська організація, і відсутність подібного договору може негативно відбитися і на самому спонсорі. Підписати таку угоду сторони тепер не хочуть, на переговори не йдуть, з нинішніми керівниками ФК зв'язатися не представляється можливим. Ситуація патова. Але нам що робити? Адже не можуть одні клуби грати за рахунок інших. Тож доведеться ініціювати позбавлення клубу атестата на участь у професійних змаганнях. Загальні борги клубів перед ПФЛ - 910 тис. грн.", - сказав Бальчос, слова якого наводить
football.ua.

Президент ПФЛ також зазначив, що борги "Оболоні" перед футболістами - 4 млн.грн. за 4 місяці. "Мінімальний борг перед конкретним, окремим футболістом - 220 тисяч, у решти більше", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент АТ "Оболонь" Олександр Слободян планує створити новий клуб з новими статутними документами, де він буде єдиним господарем, і заявити його в Другу лігу. Швидше за все, в новий клуб перейдуть більшість гравців, що виступають зараз за "Оболонь".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини