RU

Слободян пояснив, чому відмовився фінансувати "Оболонь"

23.11.2012, 15:42
Слободян пояснив, чому відмовився фінансувати
51e25485a2bf5029f7b935e304fbfa01.jpg

Акціонерне товариство "Оболонь" відмовилося від спонсорування однойменного футбольного клубу. Про це повідомляє офіційний сайт київської команди.

"Акціонерне товариство "Оболонь" протягом 15 років було практично єдиним спонсором громадської організації футбольний клуб "Оболонь". За цей час перша команда футбольного клубу досягла значних успіхів, піднявшись з другої ліги до Прем'єр-ліги українського футболу, де провела 6 сезонів. Паралельно зі спортивним ростом перебудовувалася інфраструктура, в тому числі були побудовані тренувальні поля в м.Буча і футбольний стадіон в Оболонському районі Києва. Спонсоруючи футбольний клуб, акціонерне товариство сподівалося на те, що кошти завжди будуть використовуватися за прямим призначенням, а відділ аудиту товариства підтверджувати це у своїх звітах. Проте в останні роки стараннями окремих функціонерів футбольного клубу акціонерне товариство було позбавлене можливості проводити аудит використання коштів. Крім того, ті ж функціонери клубу в міжсезоння, без дотримання встановлених процедур футбольного клубу, самовільно відправили до інших команд окремих провідних футболістів, що знаходилися на контрактах. На звернення президента на громадських засадах до засновників футбольного клубу зібрати збори учасників громадської організації ФК "Оболонь" від 12 вересня 2012 року для розгляду назрілих питань досі не надійшло жодної відповіді", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що недавно стало відомо, що окремі футбольні функціонери клубу ще влітку 2011 року самовільно підписали між собою довгострокові контракти, які передбачають великі зарплати і компенсації за достроковий розрив цих контрактів, і зареєстрували їх у відповідних футбольних органах.

"Таким чином, стараннями окремих нечесних функціонерів, які мають право підписувати документи і ставити печатку футбольного клубу, публічне акціонерне товариство позбавлене можливості і не бачить більше необхідності спонсорувати громадську організацію ФК "Оболонь", - сказано в документі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент АТ "Оболонь" Олександр Слободян планує створити новий клуб з новими статутними документами, де він буде єдиним господарем, і заявити його в Другу лігу. Швидше за все, до нового клубу перейде більшість гравців, що виступають зараз за "Оболонь".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини