RU

Скандал в українській гімнастиці: Захарова і Корж обмінялися обвинуваченнями

13.11.2008, 16:58

Олімпійській чемпіонці зі спортивної гімнастики Стеллі Захаровій соромно, що президент Федерації гімнастики України Віктор Корж є народним депутатом від Партії регіонів. Про це вона повідомила сьогодні на прес-конференції.

"Мені соромно, що Партія регіонів взяла Коржа до свого списку. Партія повинна переглянути своє рішення. Його вигнали з товариства "Динамо" за продаж усіх спортивних майданчиків, а тепер він хоче знищити моє дітище - Кубок Стелли Захарової", - сказала С.Захарова, яку цитує "Чемпіон".

За її словами, В.Корж не виконав своїх зобов'язань згідно з Меморандумом між ним і С.Захаровою від 16 березня 2006 щодо поновлення останньої в Федерації гімнастики України. "Після олімпійського циклу повинна бути конференція ФГУ. Ось побачите, переоберуть президію федерації, однак не президента", - зазначила олімпійська спортсменка.

Нагадаємо, президент ФГУ В.Корж нещодавно звинуватив С.Захарову в завищенні розцінок на проведення Кубка Захарової, функціонування дитячої школи зі спортивної гімнастики її імені і в "зловживаннях бюджетними грошима".

За інформацією С.Захарової, з державного бюджету фінансується лише оренда Палацу Спорту під час проведення Кубка, інші витрати дають приватні спонсори.

Досьє на Стеллу Захарову >>>


Досьє на Віктора Коржа >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини