RU

Син Януковича виграв ралі і отримав 30 тис.грн.

08.07.2011, 14:11

Молодший син президента, Віктор Янукович, став переможцем гонок по бездоріжжю "Ukraine Trophy 2011". Зі своїм напарником Едуардом Карбовським він завоював перше місце і виграв приз в 30 тисяч гривень в категорії ТR-3 (в ній допускається максимум змін в конструкції позашляховика).

Янукович-молодший брав участь в гонках на автомобілі "Волинь". Але його ЛУАЗ-969 до невпізнання був перероблений тюнінговою компанією спеціально для гонок. Свій автомобіль Янукович прозвав "Росомахою" (в минулому році він їздив на "Бегемотові").

Син Януковича виграв ралі і отримав 30 тис.грн.

II етап чемпіонату України з трофі-рейду "Ukraine Trophy-2011" стартував 2 липня у Києві на Майдані Незалежності і завершився 8 липня в районі Шацьких озер. За умовами змагань, треба було за максимально короткий час на кожному зі спецділянок сфотографуватися разом зі своїм автомобілем у спеціальних міток, які розташовували у важкодоступних місцях - на переправах, крутих схилах, в болоті.

Нагадаємо, раніше в Національному екологічному центрі заявили, що учасники змагань планують гонки по територіях заповідників. Повідомлялося, що близько двох сотень джипів планують влаштувати автогонки по бездоріжжю в Полісському і Рівненському заповідниках, а також в Шацькому національному парку. Пізніше організатори гонки відмовилися від проїзду по територіях заповідників і запросили екологів супроводжувати екіпажі протягом змагань.

Віктор Янукович-молодший: біографія та добірка новин>>>

Спорт: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини