Шовковський - рекордсмен збірної України

13.02.2009, 10:04

Голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський, відігравши 90 хвилин у товариському поєдинку зі збірною Словаччини (3:2), записав собі в актив 85-й поєдинок за національну команду, в якій дебютував 15 років тому - у листопаді 1994-го (Естонія - 3:0)...

Як повідомляє "Команда", стільки ж матчів провів Андрій Шевченко, котрий до вечора вівторка одноосібно очолював список гвардійців "синьо-жовтих".

У реєстрі снайперів національної збірної України до п'ятірки найкращих увійшов хавбек "Дніпра" Сергій Назаренко, який після голу у ворота збірної Сербії у фінальному поєдинку кіпрського турніру наздогнав за кількістю точних ударів (8) українського бомбардира першої половини 90-х Тімерлана Гусейнова.

Нагадаємо, ефектний гол Сергія Назаренка забезпечив збірній Україні перемогу у фіналі контрольного турніру, що проходив на Кіпрі.

Футбол: добірка новин>>>