"Шахтар" виграв перший матч на зборі в Австрії

20.06.2013, 09:54

Команда Мірчі Луческу обіграла російський "Краснодар" з рахунком 2:1

У першому матчі на тренувальному зборі в Австрії донецький "Шахтар" здобув перемогу над російським "Краснодаром" з рахунком 2:1.

На 10-й хвилині "Шахтар" повів у рахунку. Луїс Адріано прорвався по лівому флангу і прострілив у район воротарського майданчика на Дугласа Косту і той легко вразив ворота з кількох метрів

Відповідь Краснодара не змусила себе довго чекати. На 16-й хвилині атака "Краснодара" завершилася ударом Лаборде, який прийняли на себе захисники. Але м'яч відскочив до Перейрі, і той послав його низом у лівий від Каніболоцького кут.

Однак на перерву "гірники" все ж пішли, ведучи в рахунку. Тайсон пройшов по центру, відпасував правіше на Кобіна, який завдав сильний удар, а Адріано вдало підставив ногу. У другому таймі команди голів не забивали і "Шахтар" досить упевнено довів матч до перемоги.

"Шахтар" - "Краснодар" 2:1

"Шахтар": Каніболоцький, Кобін, Ісмаїлі (Соболь, 46), Кривцов, Воловик (Гречишкін, 69), Коста (Танковський, 84), Патрік (Степаненко, 46), Тейшейра (Іванисеня, 88), Тайсон (Болбат, 83 ), Адріано (Майкон, 76), Веллінгтон (Гришин, 60)