"Шахтар" уперше з 2004 року переміг "Динамо" у Києві

27.10.2011, 13:17

"Динамо" вже на початку першого тайму двічі пропустило, і, незважаючи на велику кількість створених моментів, не зуміло переламати хід зустрічі, вилетівши з Кубка України

У вчорашньому матчі 1/8 фіналу Кубка України київське "Динамо" програло донецькому "Шахтарю" з рахунком 2:3. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Вже на дев'ятій хвилині Даріо Срна відмінним пасом знайшов в штрафний динамівців Едуардо, і той, випірнувши з-за спин захисників, в падінні переправив м'яч в сітку. Цей гол практично не змінив ситуацію на полі: команди як і раніше діяли обережно, не висуваючи вперед великі сили.

Проте, і за таких обставин "Шахтар" зумів забити знову. Тарас Михалик дозволив Луїсу Адріано безперешкодно дістатися лицьової лінії, розвернутися і виконати націлений простріл. Алекс Тейшейра не розгубився: випередивши Даніло Сілву, він безперешкодно замкнув передачу.

Такий хід подій нарешті примусив активізуватися підопічних Юрія Сьоміна. Вони збільшили темп, стали частіше непокоїти Олександра Рибку і встигли до перерви відіграти один м'яч. Олег Гусєв з правого флангу виконав навіс, Андрій Шевченко поборовся на "другому поверсі", а Андрій Ярмоленко вистрілив різко і влучно.

З перших хвилин другого тайму наставник "Динамо" випустив на поле Артема Мілевського, згодом в бій був кинутий і Олександр Алієв. Основні події відбувалися на половині гірників. Небезпечно бив з меж штрафної Ярмоленко, загрожував воротам, вигравши повітря, Михалик, але цифри на табло залишалися незмінними.

На 87-й хвилині ледь не відновив рівновагу Алієв, але його удар прийняла на себе стійка. І майже відразу після цього "Шахтар" піймав суперника на контратаці. Едуардо вийшов один на один з Олександром Шовковським і спокійно оформив дубль. До честі киян, вони не знизили оборотів і навіть забили зусиллями Мілевського. Однак створити диво і продовжити матч ще на півгодини їм не вдалося.