"Шахтар" розгромив "Базель" і виграв міжнародний турнір

09.07.2009, 09:35

Донецький "Шахтар" з рахунком 3:0 розгромив швейцарський "Базель" на міжнародному товариському турнірі "Uhrenсup" і став переможцем змагань.

Як повідомляє офіційний сайт "Шахтаря"

Як повідомляє офіційний сайт "Шахтаря", перед останнім ігровим днем у трьох команд - "Базеля", "Янг Бойз" і "Панатінаїкоса" - було по 3 очки. У "Шахтаря" - 0. Український клуб влаштовувала тільки перемога мінімум у два м'ячі. Оскільки регламент Кубка вимагав, у разі рівності очок, насамперед дивитися різницю забитих і пропущених голів.

Донеччани домінували всю гру, але у першому таймі не змогли забити у ворота швейцарців. На другу половину зустрічі Мірча Луческу залишив на полі Срну, Чижова і Чигринського, додавши до них весь бразильський легіон і умовного новачка Агахову. Забити перший м'яч вдалося тільки на 57-й хвилині. Чигринський виконав штрафний метрів з 30-ти і від штанги м'яч влетів в сітку Коломби.

На 63-й хвилині подвоїв рахунок Джуліус Агахова, забивши свій другий на цьому турнірі м'яч. Через дві хвилини бронзовим призерам швейцарської першості знову довелося починати з центра поля. Томаш Хюбшман з лівого флангу знайшов пасом Агахову, той у штрафній обіграв пару захисників і викотив м'яч під удар Жадсону, якому залишалося тільки не схибити з кількох метрів – 3:0.

Футбол: добірка новин>>>