Шахтар програв ЦСКА в матчі Кубка УЄФА

13.03.2009, 09:34

Московський ЦСКА з рахунком 1:0 обіграв донецький "Шахтар" у першому матчі 1/8 фіналу Кубка УЄФА.

Незважаючи на гостьовий статус гравці "Шахтаря" з перших хвилин заволоділи ігровою і територіальною перевагою. Перший момент "Шахтар" створив вже на 11 хвилині, але Луїсу Адріно не вистачило точності. Потім нападник втратив ще дві можливості відкрити рахунок. ЦСКА за перші 45 хвилин практично не загрожував воротам Андрія Пятова. А перший удар у площину воріт москвичі нанесли тільки на 36 хвилині.

У другому таймі малюнок гри кардинально змінився. ЦСКА став грати швидше і на 50-й хвилині відкрив рахунок. Суддя призначив пенальті за порушення в штрафній "Шахтаря" і Вагнер Лав чітко його реалізовував. "Шахтар" намагався хоча б зрівняти рахунок, створював моменти, але захист і голкіпер москвичів зіграли безпомилково.

Гра у відповідь між ЦСКА і "Шахтарем" відбудеться в Донецьку 19-го березня.

Нагадаємо, київське "Динамо" з рахунком 1:0 виграло у харківського "Металіста" перший матч 1/8 фіналу Кубка УЄФА також з рахунком 1:0.

Футбол: добірка новин>>>