"Шахтар" програв "Бенфіці"

14.07.2009, 09:40

Донецький "Шахтар" програв заключний товариський поєдинок на тренувальному зборі у Швейцарії. З рахунком 0:2 "гірники" поступилися португальській "Бенфіці".

Як повідомляє офіційний сайт

Як повідомляє офіційний сайт "Шахтаря", португальці оформили свою перемогу вже у дебюті зустрічі. Спочатку передачу з лівого флангу замкнув капітан португальців Кардосо, потім Мартінс з штрафного зумів подвоїти показник на табло. Досить швидко за цим пішла заміна голкіпера в донецькій команді. Замість Яна Лаштувки на поле вийшов Андрій П'ятов.

З епізодів першого тайму у "Шахтаря" варто виділити вихід Ілсіньо один на один. Удар влучив у воротаря. На 42-й хвилині Луїс Адріано навіть уразив ворота суперника, але трохи раніше було зафіксоване положення поза грою.

У другому таймі тренери скористалися неформальним статусом матчу і зробили безліч замін, і на 47-й хвилині міг наступити перелом у матчі. Луіс Адріано вийшов один на один з воротарем, його збили, арбітр призначив пенальті. Виконати його взявся Жадсон, але не зміг переграти голкіпера.

Вихід Олександра Гладкого дав новий імпульс атакам українського клубу. Форвард створив кілька небезпечних моментів біля воріт "Бенфіки". Нажаль, на результаті це ніяк не позначилося і матч так і завершився перемогою португальців.

"Бенфіка" – "Шахтар" 2:0
"Бенфіка":
Кім (Морето, 46), Патрік (Перейра, 63), Шаффер (Манторраш, 82), Кардосо (Олівейра, 65), Пабло Аймар (Уррета, 52), Родерік, Мартінш (Рібейро, 67), Ді Марія (Коентрро, 48), Єбда (Бастос, 66), Вітор, Савіола (Нуну Гомеш, 55)

"Шахтар": Лаштувка (П'ятов, 32), Срна (Кобін, 78), Чижов (Кучер, 46), Чигринський, Ракицький (Шевчук, 46), Дуляй (Полянський, 78), Хюбшман, Ілсіньо, Кастільо (Жадсон, 46), Вілліан (Кравченко, 78), Адріано (Гладкий, 82)

Попередження: Вітор (84)
Голи: 1:0 Кардосо (8), 2:0 Мартінш (24)
Нереалізований пенальті: Жадсон (47)

Нагадаємо, раніше "Шахтар" програв з рахунком 0:2 єгипетському "Замалеку", який за підсумками минулого чемпіонату був на шостому місці у чемпіонаті.

Футбол: добірка новин>>>