Себастьян Феттель став 4-разовим чемпіоном Формули-1

28.10.2013, 10:33
Себастьян Феттель став 4-разовим чемпіоном Формули-1 - Фото
Себастьян Феттель (фото - ЕРА)

За три гонки до кінця сезону німецький гонщик забезпечив собі чемпіонський титул

Пілот команди Red Bull Себастьян Феттель став чемпіоном світу Формули-1 в четвертий раз поспіль. У минулий уїк-енд Феттель виграв гран-прі Індії і забезпечив собі дострокову перемогу в сезоні-2013.

Другим в Індії став німець Ніко Росберг з команди Mercedes. Трійку призерів замкнув Роман Грожан, який стартував з 17- го рядка .

На Гран-прі Індії команда Red Bull достроково виграла Кубок конструкторів. Для "енергетиків" цей успіх став четвертим поспіль. На другу позицію вийшов Mercedes, який випередив Ferrari. На четвертому місці в загальному заліку як і раніше йде Lotus.

До кінця сезону-2013 залишилися три гонки: в Абу-Дабі, США та Бразилії. Найближчий заїзд відбудеться на трасі "Яс Марина" в Об'єднаних Арабських Еміратах 3 листопада.