RU

Росію відсторонено від міжнародних спортивних змагань на два роки

17.12.2020, 18:18
Росію відсторонено від міжнародних спортивних змагань на два роки - Фото
Ілюстративне фото: ЕРА

Росія не зможе виступати на міжнародних спортивних змаганнях два роки. Зокрема, спортсмени з РФ не зможуть брати участь під своїм прапором на літніх і зимових Олімпійських іграх у Токіо та Пекіні 2021 і 2022 року, а також на чемпіонаті світу з футболу в Катарі 2022 року. Відповідне решіння виніс Спортивний арбітражний суд Лозанни (CAS).

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Рішення було прийнято через те, що Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) не дотримується Всесвітнього антидопінгового кодексу.

У CAS вирішили, що протягом дворічного періоду спортсмени та інші члени команд із РФ не зможуть брати участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, так само, як і будь-яких інших чемпіонатах світу під прапором Росії.

Повідомляється, що вони мають право виступати на міжнародних змаганнях як "нейтральні атлети". Гімн РФ також не буде виконуватися ні на жодному з об'єктів змагань.

Крім цього, Росія не зможе приймати у себе міжнародні турніри. Рішення CAS зачіпає чемпіонати світу, Олімпійські та Паралімпійські ігри, однак змагань європейського рівня ця заборона не стосується.

Також у рішенні суду зазначається, що російські офіційні особи не зможуть займати керівні пости в міжнародних спортивних федераціях, а з Росії стягнуть $1,27 млн ​​як компенсацію витрат за судові тяжби.

  • 9 грудня 2019 року Росію на чотири роки відсторонили від Олімпіад та чемпіонатів світу за порушення антидопінгових правил, однак у РФ подали апеляцію.
  • 22 січня цього року Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) призупинило ліцензію антидопінгової лабораторії у Москві. Пізніше стало відомо, що WADA виявило маніпуляції в допінг-пробах спортсменів з бази даних московської лабораторії.
Станислав Стороженко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини