Російська плавчиха Єфімова: Нас змусили їхати на Універсіаду

02.08.2013, 15:59
Російська плавчиха Єфімова: Нас змусили їхати на Універсіаду - Фото
Юлія Єфімова (фото - ЕРА)

За показуху російських чиновників спортсмени тепер розплачуються невисокими результатами на чемпіонаті світу в Барселоні

Чемпіонка світу з плавання Юлія Єфімова першою з російських спортсменів заявила, що їх примусово змусили їхати на Універсіаду-2013 в Казань.

"Мені не хотілося їхати на Універсіаду, оскільки основних суперників там не було - всі готувалися до чемпіонату світу. Але нас примусово змусили їхати в Казань, і це, можливо, дало свій мінус", - сказала Єфімова.

21-річна Єфімова завоювала на Універсіаді чотири золоті медалі на індивідуальних дистанціях і командну у комбінованій естафеті 4 по 200 метрів. "Турнір був тривалим. Виходити на три особистих дистанції з трьома раундами, та ще плюс естафета - це важко", - нарікає спортсменка.

На чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить зараз в Барселоні, Єфімова вже завоювала одну срібну медаль.

На даний момент Росія займає третє місце в медальному заліку ЧС-2013 з водних видів спорту з сімома золотими медалі, але всі вони здобуті збірною з синхронного плавання. На рахунку плавців поки лише три нагороди - срібло Ефімової на 100-метрівці брасом, а також бронзові медалі Данила Ізотова на 200 метрах вільним стилем і чоловічої естафетної "четвірки".

Нагадаємо, збірна Росії, до складу якої було включено 18 олімпійських чемпіонів різних років, виграла медальний залік Універсіади-2013 з величезним відривом від переслідувачів, завоювавши 155 золотих медалей. Більшість країн, за рідкісним винятком, відправляють на Універсіади, які проводяться раз на два роки, або не найсильніших спортсменів, або зовсім спортсменів-аматорів.