RU

Росіяни зможуть взяти на Євро-2012 бінокль і літр "міцного"

03.04.2012, 10:04
Росіяни зможуть взяти на Євро-2012 бінокль і літр
Фото: ЕРА
Російські вболівальники, які їдуть з Росії на чемпіонат Європи з футболу в Польщу, зможуть без проблем провезти оргтехніку та подарунки на суму 300-430 євро. Про це йдеться в прес-релізі Федеральної митної служби Росії.

Повідомляється також, що в особистому багажі можуть знаходитися такі речі, як фотоапарат, камера, ноутбук, бінокль, - за умови, що вони будуть вивезені назад. У випадку, якщо у вашому багажі товарів більше, ніж на 300/430 євро - потрібно обов'язково повідомити в усній формі про це митнику, який розрахує суму митних і податкових платежів, які потрібно буде оплатити.

Без декларування готівки дозволяється ввозити до 10 тисяч євро (або еквівалент в іншій валюті), якщо везете більше - їх також необхідно декларувати. Норми ввезення тютюнових виробів особами старше 17 років різні в залежності від виду транспорту, яким в'їжджаєте: сухопутним транспортом можна ввозити 40 штук сигарет (або 20 тонких сигарет, або 10 сигар, або 50 г тютюну для куріння), авіа- і морським транспортом дозволяється ввозити 200 штук цигарок (або 100 тонких сигар, або 50 сигар, або 250 г тютюну для куріння). Що стосується алкоголю, то максимально дозволений його обсяг становить: 1 л міцністю вище 22%, 4 літри нешипучого вина і 16 л пива, або 2 л алкоголю міцністю нижче 22%.

Нагадаємо, збірна Росії матчі групового етапу зіграє у Варшаві та Вроцлаві. Суперниками команди Діка Адвокаата будуть команди Польщі, Греції та Чехії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини