RU

Росія витратить $50 млрд. на ЧС-2018

03.12.2010, 15:50

За попередніми підрахунками, на проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року Росія витратить у півтора раза більше, ніж на організацію Олімпійських ігор у Сочі. Про це пише видання "Ведомости".

Згідно із заявкою Росії, чемпіонат світу буде проведено у 13 містах і на 16 стадіонах. На будівництво спортивних арен буде витрачено $3,8 мільярдів: на приватні гроші зведуть стадіон московського "Спартака" ($290 мільйонів) і "Динамо" ($260 млн.). Інші арени будуть побудовані за рахунок федерального і регіональних бюджетів.

У туристичну інфраструктуру Росія пообіцяла вкласти $11 млрд. Дефіциту бюджетних готелів немає тільки у Москві і Санкт-Петербурзі, в інших містах планується масштабне будівництво.

Також у країні до 2018 року необхідно побудувати 7711 км автомобільного і 2024 км залізниць - що коштуватиме ще приблизно в $35 млрд., якщо орієнтуватися на середні ціни будівництва. Також буде потрібна реконструкція злітно-посадкових смуг і будівництво нових терміналів у всіх містах, крім Москви і Сочі. Отже, загальні витрати можуть перевищити $50 млрд.

На підготовку до Олімпіади у Сочі Росія витратить близько $30 млрд., з яких більше половини виділяє федеральний бюджет. Цікаво, що відразу після оголошення результатів голосування Міністр фінансів Олексій Кудрін помітив, що на проведення футбольного мундіаля коштів з бюджету вимагається значно менше, ніж на Олімпіаду.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини