RU

Роботи з реконструкції "Олімпійського" виконують із випередженням графіка

21.10.2008, 12:45

Роботи з реконструкції Національного спортивного комплексу "Олімпійський" виконують із випередженням графіка на 3-4 доби. Про це повідомив заступник Міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Сергій Драч сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами С. Драча, на НСК "Олімпійський" почався другий етап демонтажу. "Штаб реконструкції вже затвердив новий графік робіт, включно до 1 січня 2009 року. Одне з найбільш проблемних питань - демонтаж приміщення дирекції стадіону. У грудні ми повинні завершити знесення цієї споруди", - сказав він.

За його словами, протягом десяти днів компанія "Містобуд" повинна завершити демонтаж репортажно-інформаційного комплексу арени. Передбачається, що всі роботи з демонтажу, крім приміщення дирекції, закінчать вже до 1 грудня. "Сьогодні на об'єкті в дві зміни працюють близько 200 осіб. Задіяно тільки вітчизняні організації", - наголосив він.

Нагадаємо, державне підприємство НСК "Олімпійський" підписало договір про виконання проектних робіт з реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро "GMP von Gerkan, Marg und Partner". Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту оцінює вартість реконструкції НСК "Олімпійський" в 1,5 млрд. грн.

10 жовтня у Києві директор німецької компанії Крістіан Хоффман передав виконувачу обов'язків генерального директора НСК "Олімпійський" Дмитру Чернявському перший пакет проектно-кошторисної документації - Концептуальний проект, або техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) реконструкції НСК "Олімпійський".

Підготовка до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини