RU

Реконструкція "Олімпійського" відстає на 3-4 тижні

27.01.2010, 13:00

Погодні умови внесли корективи у графік підготовки спортивних об'єктів до Євро-2012, і сьогодні на деяких ділянках реконструкції НСК "Олімпійський" відставання від графіка становить 3-4 тижні. Про це заявив у коментарі журналістам Міністр сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю.Павленко зазначив, що його відомство детально вивчило деяке відставання від графіка, яке сьогодні є на НСК "Олімпійський". "Воно не критичне, і це відставання у межах трьох-чотирьох тижнів на різних ділянках пов'язане насамперед з погодними умовами і з тим, що на окремих ділянках, де необхідні бетонні роботи, вони були припинені", - зазначив міністр.

Водночас він наголосив: аналіз показує, що навесні відставання буде усунено, і воно ніяк не вплине на графік виконання будівельно-монтажних робіт.

Крім того, Ю.Павленко повідомив, що зараз експертна група УЄФА детально аналізує прогрес на трьох ключових стадіонах у Харкові, Львові і Києві. "Головні зауваження, які робить група, стосуються львівського стадіону. Але я думаю, що експерти позитивно оцінюють українську владу з підготовки спортивної інфраструктури", - наголосили він.

Юрій Павленко: біографія та добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини