RU

Рабинович знайшов покупців на "Арсенал"

21.01.2013, 09:45
Рабинович знайшов покупців на
Вадим Рабинович
Ситуація з київським "Арсеналом" проясниться в найближчі 15 днів і є хороші шанси на збереження команди в Прем'єр-лізі. Про це заявив президент клубу Вадим Рабинович

"З'явилися великі шанси на благополучний вихід зі сформованої ситуації. Я навіть десь недооцінював, як багато людей дивляться футбол і люблять "Арсенал". До нас звернулися три дуже серйозні фінансові групи зі своїми пропозиціями, як допомога нашому клубу. Київська міська адміністрація підключилася, вона зацікавлена ​​в тому, щоб "Арсенал" не пропав з футбольної карти України. Думаю, моєю помилкою було, що свого часу я не дуже щільно співпрацював з міською владою столиці. Але тепер, думаю, все буде в порядку. Зараз ми розмовляємо з футболістами: хтось іде, когось ми вмовляємо залишитися", - сказав Рабинович, слова якого наводить Сегодня.

У той же час Рабинович підкреслив, що сам хотів би відійти від клубу. "Ми зараз розглядаємо різні варіанти, різні групи зацікавлені в різному участю. Що стосується мене, то я б хотів відійти від клубу. Але одна з груп, у якої найбільш реальна пропозиція, пропонує мені в якійсь ролі залишитися. Подивимося. В "Арсенал" я вклав певну частину свого життя, матеріальні засоби, для мене ця назва - не порожній звук", - сказав.

За словами Рабиновича, зараз потрібно визначитися з найкращим варіантом для клубу. "П'ятнадцять днів - і все буде ясно", - підкреслив президент київських "канонірів".

Нагадаємо, президент "Арсеналу" Вадим Рабинович заявив, що команда позбулася двох основних спонсорів і тому її подальше існування зараз під великим питанням. Футболістам запропонували в три рази зменшити зарплату, щоб клуб міг дограти до кінця сезону.

За останні кілька тижнів "Арсенал" залишили головний тренер Леонід Кучук і вісім провідних футболістів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини