RU

Рабинович поки не продав "Арсенал" і грошей у Онищенка не просить

06.02.2013, 15:58
Рабинович поки не продав
Вадим Рабинович
Президент київського "Арсеналу" Вадим Рабинович ще не продав клуб бізнесмену і народному депутату Олександру Онищенку, але веде з ним переговори.

"Арсенал" (Київ) на сто відсотків належить мені. Я веду переговори з паном Онищенком і вважаю, що він - один з найвірогідніших людей, які можуть взяти "Арсенал". Але переговори ще не закінчені ", - сказав Рабинович, слова якого наводить офіційний сайт "Арсеналу".

Рабинович також підкреслив, що не вимагає від потенційного покупця ні копійки, але просить погасити борги "Арсеналу". "Я хочу передати пану Онищенку клуб без єдиної копійки. Чому я це роблю? Тому, що найбільше хочу, щоб клуб зберігся, і команда продовжувала грати у футбол. Що стосується т.зв."еквіті "клубу (баланс, активи, - ред.): у "Арсеналу" є борги, які потрібно погасити покупцеві клубу, і їх сума обчислюється приблизно в $4,5 млн. В основному - це борги по зарплатах. Є контракти гравців клубу, за яких заплачені гроші, - гравців ми безкоштовно передаємо клубу. Це, приблизно, така ж сума. Плюс покупець отримує "в руки" клуб Прем'єр-ліги. Ніяких додаткових грошей, ніякої компенсації, нічого понад це я ніколи в пана Онищенка не просив. Ще раз: до людини, яка одержує "Арсенал ", переходять і борги, але переходять гравці на приблизно таку ж суму - плюс місце в Прем'єр-лізі. Тобто, кажучи образно,"нуль без компенсації, та ще й з плюсом". Ніяких інших взаєморозрахунків ні з паном Онищенком, ні з ким іншим, з ким я говорив із цього приводу, у мене немає", - сказав він.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що Онищенко вже купив київський "Арсенал", заплативши за команду $20 млн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини