RU

Рабінович хоче побудувати стадіон у Києві

20.10.2008, 09:30

Президент футбольного клубу "Арсенал" (Київ) Вадим Рабінович збирається побудувати стадіон для своєї команди.

Як повідомляє прес-служба ФК "Арсенал", В. Рабінович зазначив, що зараз "йде продуктивний діалог" із Київською міськадміністрацією щодо виділення землі під будівництво нового стадіону.

"Я абсолютно точно сформулював свою думку, що готовий за свої кошти побудувати стадіон. Мені нічого не треба для себе. На цій території я нічого не збираюся будувати, крім стадіону і паркінгу для нього. Готелів, розважальних комплексів там не буде", - повідомив він.

"Потрібна добра воля київської влади і розуміння того, що спорт дуже серйозна складова життя киян, заради яких ця влада є. До того ж мер Києва Леонід Черновецький відкрито ніколи не заявляв про свої симпатії до футболу, він розуміє, що якщо знаходяться ідіоти, які готові за свої гроші побудувати стадіон, то землю під це необхідно давати. На сьогодні Черновецький доклав масу зусиль, щоб це питання вирішилося позитивно", - сказав президент "Арсеналу".

"Ще є кінцеві технічні декілька питань, а потім вже Київрада повинна буде проголосувати за виділення цієї землі", - додав він.

В. Рабінович проінформував, що розмовляв щодо будівництва нової арени з президентом ФК "Динамо" Ігорем Суркісом. "На мою думку, побудувати стадіон на дві команди було б в сто разів правильніше і легше. Об'єктивно кажучи, київське "Динамо" гідний вже нової арени, тому що з таким ім'ям, як "Динамо", приймати своїх суперників на стадіоні імені Лобановського, який застарів, не дуже добре", - заявив він.

"Суркіс сказав, що якщо дадуть можливість у Києві побудувати щось хороше для футболу, він перший побіжить попереду всіх це робити. Це його прямі слова", - наголосив В. Рабінович.

Детальніше про відомих персон>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини