Ріо-2016: в олімпійському басейні за ніч позеленіла вода - фото

10.08.2016, 11:30
Ріо-2016: в олімпійському басейні за ніч позеленіла вода - фото - Фото
Фото: matiastanea.gr

У соціальних мережах користувачі жартують з приводу незвичайного конфузу на Олімпіаді в Ріо-2016: "Вночі в басейні, можливо, викупався Шрек"

Вода в одному з басейнів Олімпійського водного центру імені Марії Ленк на Іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро з незрозумілих причин раптово стала яскраво-зеленою. Про це пише служба Бі-бі-сі.

Ще вчора, 9 серпня, в басейні проходили фінали з синхронних стрибків у воду серед чоловіків з 10-метрової вишки, і вода в ньому, за словами очевидців, була чистою - звичного блакитного кольору.

Сьогодні зранку в тому ж басейні в аналогічній дисципліні змагалися жінки: їм довелося стрибати вже в дивну зелену рідину з болотним відтінком. За словами очевидців, протягом декількох годин, поки йшли змагання, вода ставала все більш зеленою. Вода в сусідньому басейні при цьому залишалася як і раніше чистою.

Ріо-2016: в олімпійському басейні за ніч позеленіла вода - фото

Організатори поки не можуть дати чіткої відповіді на питання, що сталося з водою за ніч. За їх словами, тести і виміри показали, що зелена вода цілком безпечна.

Ріо-2016: в олімпійському басейні за ніч позеленіла вода - фото

Британський стрибун у воду Том Дейлі, який 9 серпня завоював бронзу, опублікував в Twitter фото із здивованим підписом: "Хм-м-м-м ... що сталося?"

"Я ніколи не стрибала ні в що подібне", - заявила спантеличена британка Тоня Коуч, яка в результаті зайняла разом з Луї Тулсон п'яте місце.

У соцмережах користувачі жартують з приводу того, що вночі, можливо, в басейні викупався Шрек.

Ріо-2016: в олімпійському басейні за ніч позеленіла вода - фото

Фото: соцмережі

Деякі ЗМІ припустили, що за ніч у воді міг впасти рівень вмісту хлору, і це могло послужити причиною вибухового розмноження мікроводоростей.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?