RU

Прокуратура закрила справу Марангоса, який звинуватив Україну в "купівлі" Євро-2012

21.01.2011, 13:50
Прокуратура закрила справу Марангоса, який звинуватив Україну в
d46e90eae9eda907b4570d41d14d2920.jpg

Прокуратура закрила справу Марангоса, який звинуватив Україну в "купівлі" Євро-2012
Генеральний прокурор Кіпру постановив закрити справу, порушену у зв'язку з обвинуваченнями кіпрського громадянина Спіроса Марангоса щодо голосування 2007 року з вибору місця проведення фінальної стадії чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

"УЄФА висловлює задоволення тим, що внаслідок поліцейського розслідування не було знайдено інформації і доказів, які підтверджували б слова пана Марангоса. Європейський футбольний союз наголошує, що всі обвинувачення пана Марангоса проти УЄФА та його членів у корупції і хабарництві визнані безпідставними. Крім того, УЄФА бере до уваги вибачення пана Марангоса, зроблені ним у заяві поліцейським органам Кіпру, за виниклу внаслідок його обвинувачень ситуацію", - йдеться у заяві УЄФА.

29 жовтня 2010 року УЄФА подав проти Марангоса юридичний позов до кримінального суду Швейцарії, звинувативши його у наклепі. Ця справа як і раніше розглядається.

Нагадаємо, у жовтні минулого року німецька газета "Sueddeutsche Zeitung" опублікувала статтю, в якій С.Марангос стверджував, що п'ять членів виконкому УЄФА отримали від України і Польщі хабар у розмірі 11 млн. євро. В УЄФА відразу відреагували на ці обвинувачення, назвавши їх безпідставними. 27 жовтня представники УЄФА оголосили про те, що ініціюють розгляд судової справи щодо С.Марангоса.

Наступного дня С.Марангос в інтерв'ю італійській пресі заявив, що готовий надати докази підкупу чотирьох чиновників УЄФА. За його словами, у справі фігурували чотири члени УЄФА. Один із них отримав 3,15 млн. євро, три - по 2 млн. євро.

Цього ж дня Міністр спорту Італії Рокко Крімі заявив, що італійський уряд прийняв рішення ініціювати розслідування щодо можливої змови під час голосування виконкому УЄФА, на якому право на проведення Євро-2012 було віддано Україні і Польщі.

Центральне антикорупційне бюро Польщі зацікавилося цією інформацією і не виключило проведення власного розслідування, а місцеві ЗМІ назвали Григорія Суркіса "теперішнім часом мотором корупційного скандалу".

Сам президент ФФУ спокійно відреагував на ці заяви: "Мене вже давно нічого не зачіпає. Коли ти є складовою частиною великої гри за назвою футбол, чутки, шантаж, брудні обвинувачення були, є і будуть, незалежно від того, хто сьогодні, завтра або через п'ять років очолює федерацію футболу будь-якої національної асоціації, хто буде президентом ФІФА або УЄФА".

30 жовтня стало відомо, що УЄФА офіційно спрямував юридичну скаргу до Швейцарського карного суду на С.Марангоса.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини