RU

Прикордонники обіцяють пропускати гостей Євро-2012 за 20 секунд

12.04.2012, 09:55
Прикордонники обіцяють пропускати гостей Євро-2012 за 20 секунд - Фото
6658cfc4f8354a323204bb18690c88b7.jpg
На українському кордоні до особливих умов роботи під час Євро-2012 готують 32 пункти пропуску. За розрахунками, потік пасажирів у період турніру на автомобільних пунктах збільшиться до 35%, на залізничних - до 15%, на повітряних - до 70% (у дні матчів в 3-4 рази). Про це повідомляє інфоцентр України-2012.

Авіаційний напрям

У повітряних пунктах пропуску пасажирів будуть оформляти в літаку, біля трапа повітряного судна і на єврокоридорах. Зокрема, національні збірні та VIP чартери УЄФА, президенти й генеральні секретарі УЄФА і ФІФА будуть оформлятися на пероні з подальшим вибуттям з аеропорту, а для членів виконкому УЄФА і ФІФА оформлення передбачено в VIP-терміналах.

Гості, співробітники УЄФА, цільові групи - пройдуть контроль в пасажирських терміналах через єврокоридори, а вболівальники - через пасажирські термінали.

При цьому застосують ряд інноваційних прийомів. Зокрема, в аеропортах вильоту здійснять попередню перевірку, завчасно отримають від авіакомпаній списки пасажирів, застосують технологію пропуску за допомогою ID картки, оформленої в Україні. А також розмежовують потоки пасажирів регулярних рейсів і вболівальників та організують максимальне інформаційне забезпечення пасажирів з використанням інформаційних покажчиків та стендів, аудіо повідомлень, системи консультаційних пунктів.

Як передбачає Держприкордонслужба, такі форми роботи дозволять забезпечити швидкий та комфортний пропуск громадян, витрачаючи на перевірку 1 людину до 20 секунд.

Залізничний напрям


У залізничних пунктах пропуску пасажирів будуть оформляти під час руху поїздів, під час заміни колісних пар (на кордоні з країнами ЄС), або пересадки пасажирів (час до 30 хвилин), на початкових та кінцевих станціях ("Київ" і "Харків"). Крім того, будуть здійснювати контроль у приміщеннях залізничного вокзалу.

Така технологія дозволить оформляти 1 людину до 25 секунд.

Автомобільний напрям

Модель пропуску учасників і гостей Євро-2012 в автомобільних пунктах включає:

- застосування принципу однієї зупинки та оформлення пасажирів без виходу з транспортного засобу;

- пропуск офіційних делегацій, організованих груп на окремих єврокоридорах;

- розмежування автомобільних потоків учасників та гостей чемпіонату з іншими відвідувачами країни;

- використання мобільних комплексів паспортного контролю;

- оформлення, при необхідності, на смугах із реверсивним рухом;

- здійснення загального контролю на українсько-польському кордоні на території Польщі, на російській ділянці - як на території Україні, так і на території Росії за домовленістю.

Також передбачається організувати інформаційне забезпечення пасажирів, використовувати ID картки, завчасно отримувати інформацію про організовані групи вболівальників, як і в авіаційних пунктах пропуску.

Дана технологія дозволить здійснювати паспортний контроль 1 людини за 15-20 секунд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини