RU

Президент "Зорі" спростував чутки про "смерть" Букаєва

29.07.2008, 10:06

Інформація про смерть народного депутата України, почесного президента ФК "Зоря" Валерія Букаєва не відповідає дійсності, а газеті, що поширила її, загрожує судовий позов. Про це заявив президент футбольного клубу "Зоря" Олександр Єгоров.

"Пояснення я в принципі можу вам дати одне, що з Валерієм Олександровичем, слава Богу, гаразд. Я з ним і його дружиною вчора спілкувався. Ситуація була б кумедною, якби не була такою сумною. Я вважаю цю ситуацію наслідком як мінімум нерозбірливості певних представників ЗМІ до джерел інформації та до можливих наслідків опублікування. Я вранці спілкувався з Олександром Григорійовичем Букаєвим, з батьком Валерія Олександровича. Люди перебувають у найважчому стресі, тому що, звичайно, як грім серед ясного неба така новина. Мені вартувало великих зусиль, аби їх заспокоїти та довести, що це так звана "утка", - сказав О. Єгоров, якого цитує прес-служба ФК "Зоря".

Він також зазначив, що клуб може подати судовий позов проти газети "Сегодня", що поширила цю інформацію. "Газеті "Сегодня" ми залишаємо за собою право пред'явити позови до судових інстанцій, вимагати відшкодування моральних збитків, вимагати спростувань, вибачень тощо. Сам Валерій Олександрович з гумором поставився до цієї ситуації. Хороша прикмета до речі. Якщо рано ховають довго житиме. Я особисто вважаю подібні заяви як чиєсь бажання створити нездорові хвилювання, ажіотаж як навколо його політичної діяльності, так і навколо бізнес проектів. Я думаю, що люди, які публікували інформацію, знали, навіщо вони це роблять і явно для того, щоб першими висловити співчуття. Наразі більше сказати не можу. А так будемо дивитися, будемо розбиратися", - наголосив він.

О. Єгоров підтвердив, що В. Букаєв зараз перебуває у німецькій клініці, однак серйозної загрози для його здоров'я немає. "У Європі трохи інші правила перебування та відвідування медичних установ. Там заборонено користуватися електронними приладами, у тому числі і диктофонами, ноутбуками, мобільними телефонами. У них там все напхано електронікою, яка чутлива до впливу електромагнітних випромінювань, хвиль та усього іншого. Тому людина просто фізично не може спілкуватися по телефону. Постійно поруч з ним дружина. Через неї можна спілкуватися. Дозволять лікарі, заради Бога, він сам вийде на зв'язок, і я думаю, дасть якісь коментарі, обговорить цю ситуацію", - відзначив президент ФК "Зоря".

Нагадаємо, 27 липня у ЗМІ з'явилася інформація, що на 33 році життя від важкої хвороби помер народний депутат України від Партії регіонів В. Букаєв.

Досьє на Валерія Букаєва >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини