Повний список Олімпійської збірної України

06.08.2008, 10:37

Нинішній склад олімпійської збірної України стане рекордним за кількістю спортсменів – 254. У Пекіні українці змагатимуться у 28 видах спорту, у яких виконали критерії відбору на Олімпійські ігри. Варто відзначити, що до складу збірної входять сім чинних..

Нинішній склад олімпійської збірної України стане рекордним за кількістю спортсменів – 254. У Пекіні українці змагатимуться у 28 видах спорту, у яких виконали критерії відбору на Олімпійські ігри. Варто відзначити, що до складу збірної входять сім чинних олімпійських чемпіонів та 97 атлетів, що мають досвід виступів на Іграх.

Пропонуємо Вашій увазі повний список українських олімпійців.

Бадмінтон

1. Дружченко Владислав (Дніпропетровська область) - одиночний розряд.

2. Грига Лариса (Дніпропетровська область) – одиночний розряд.

Бокс

3. Чигаєв Георгій (Львівська область) – 48 кг.

4. Ломаченко Василь (Одеська область) – 57 кг.

5. Ключко Олександр (Миколаївська область) – 60 кг.

6. Стрецький Олександр (Дніпропетровська область) – 69 кг.

7. Дерев'янченко Сергій (Миколаївська область) – 75 кг.

8. Усик Олександр (Крим) – 91 кг.

9. Глазков В'ячеслав (Луганська область) - +91 кг.

Боротьба вільна

10. Стадник Андрій (Львів - Хмельницький) – 66 кг.

11. Алдатов Ібрагім (Харківська область) – 74 кг.

12. Іщенко Іван (Миколаївська область) – 120 кг.

13. Федоришин Василь (Київ - Івано-Франківськ) – 60 кг.

14. Данько Тарас (Київ – Миколаїв) – 84 кг.

15. Тібілов Георгій (Харківська область) – 96 кг.

16. Остарчук Юлія (Волинська область) – 63 кг.

17. Микульчин Ірина (Київ – Хмельницький) – 48 кг.

18. Синишин Наталія (Львівська область) – 55 кг.

19. Ващук Оксана (Львів – Луцьк) – 72 кг.

Боротьба греко-римська

20. Варданян Армен (Запорізька область) – 66 кг.

21. Шацьких Володимир (Дніпропетровська область) – 74 кг.

22. Коваль Юрій (Одеська область) – 55 кг.

23. Дараган Олександр (Донецька область) – 84 кг.

24. Крьока Олег (Запорізька область) – 96 кг.

25. Чернецький Олександр (Донецьк – Київ) – 120 кг.

Важка атлетика

26. Іванов Артем (Крим) – 94 кг.

27. Торохтій Олексій (Харківська область) – 105 кг.

28. Разаренов Ігор (Одеська область) – 105 кг.

29. Удачин Артем (Донецька область) - +105 кг.

30. Шинечко Ігор (Львівська область) - +105 кг.

31. Давидова Наталія (Чернігівська область) – 69 кг.

32. Миронюк Надія (Волинська область) – 75 кг.

33. Коробка Ольга (Чернігівська область) - +75 кг.

34. Довгаль Юлія (Одеська область) - +75 кг.

Велоспорт - трек

35. Винокуров Андрій (Харківська область) – керин.

36. Дюдя Володимир (Київська область) – індивідуальна гонка-переслідування, командна гонка-переслідування.

37. Кононенко Роман (Крим) – командна гонка-переслідування.

38. Полатайко Любомир (Крим) – командна гонка-переслідування, парна гонка.

39. Поліщук Максим (Донецька область) – командна гонка-переслідування.

40. Попков Віталій (Донецьк – Крим) – індивідуальна гонка-переслідування.

41. Рибін Володимир (Донецька область) – парна гонка, групова гонка.

42. Щедов Віталій (Крим) – командна гонка-переслідування.

43. Калитовська Олеся (Луганська область) – індивідуальна гонка-переслідування.

44. Лагкути Сергій (Крим) – групова гонка.

Велоспорт - шосе

45. Підгірний Руслан (Київська область) – групова гонка, індивідуальна гонка.

46. Костюк Денис (Донецька область) – групова гонка, індивідуальна гонка.

47. Гривко Андрій (Миколаївська область) – групова гонка.

48. Попович Ярослав (Львівська область) – групова гонка.

49. Кащишина Оксана (Хмельницький – Дніпропетровськ) – групова гонка.

50. Стяжкіна Тетяна (Миколаївська область) – групова гонка.

51. Висоцька Євгенія (Одеська область) – групова гонка.

Велоспорт - маунтенбайк

52. Рисенко Сергій (Луганська область) – крос-кантрі.

Веслування академічне

53. Білоущенко Сергій (Миколаївська область) – четвірка парна.

54. Гринь Сергій (Київська область) – четвірка парна.

55. Павловський Володимир (Дніпропетровська область) – четвірка парна.

56. Прокопенко Дмитро (Миколаївська область) – четвірка парна.

57. Дементьєва Яна (Харківська область) - двійка парна.

58. Тарасенко Катерина (Дніпропетровська область) – двійка парна.

59. Колесникова Тетяна (Миколаїв – Дніпропетровськ) – четвірка парна.

60. Олефіренко Олена (Херсонська область) – четвірка парна.

61. Спирюхова Светлана (Миколаївська область) – четвірка парна.

62. Ляльчук Наталія (Дніпропетровська область) – четвірка парна.

Веслування на байдарках і каное

63. Чебан Юрій (Одеська область) – З-1, 500 м каное, одинак; З-1, 1000 м каное, одинак.

64. Крук Петро (Рівненська область) – З-2.

65. Джалілов Руслан (Дніпропетровська область) – З-2.

66. Безуглий Сергій (Миколаївська область) – З-2.

67. Прокопенко Максим (Миколаїв - Кіровоград) – З-2.

68. Осипенко-Радомська Інна (Київ) – До-1, 500 м байдарка, одинак.

Вітрильний спорт

69. Леончук Георгій (Київ) – 49 er.

70. Лука Радіон (Київ) – 49 er.

71. Калінчев Павло (Миколаївська область) – клас "Торнадо".

72. Шафранюк Андрій (Миколаївська область) – клас "Торнадо".

73. Оберемко Максим (Донецька область) – RS:Х.

74. Маслівець Ольга (Донецьк – Тернопіль) – RS:Х.

Гімнастика спортивна

75. Гончаров Валерій (Харківська область) – бруси, перекладина.

76. Воробйов Олександр (Луганська область) – кільця.

77. Згоба Дарина (Івано-Франківська область) – команда.

78. Краснянська Ірина (Черкаська область) – команда.

79. Козич Аліна (Київ) – команда.

80. Проскуріна Марина (Харківська область) – команда.

81. Голенкова Валентина (Кіровоградська область) – команда.

82. Коваль Анастасія (Київ) – команда.

Гімнастика художня

83. Безсонова Анна (Київ) – індивідуальна першість.

84. Годунко Наталія (Київ) – індивідуальна першість.

85. Дмитраш Олена (Київ) – групові вправи.

86. Передерій Віра (Київ – Львів) – групові вправи.

87. Максименко Аліна (Київ – Запоріжжя) – групові вправи.

88. Зубченко Віта (Київ) – групові вправи.

89. Слободян Юлія (Київ – Львів) – групові вправи.

90. Черепеніна Крістіна (Київ – Луганськ) – групові вправи.

Дзюдо

91. Коротун Максим (Донецька область) – 60 кг.

92. Білодід Геннадій (Київ) – 73 кг.

93. Гонтюк Роман (Київ – Івано-Франківськ) – 81 кг.

94. Греков Валентин (Дніпропетровська область) – 90 кг.

95. Сотніков Євген (Запорізька область) – +100 кг.

96. Прищепа Марина (Київ) – 78 кг.

97. Луснікова Людмила (Запорізька область) – 48 кг.

98. Прокоф'єва Марина (Дніпропетровська область) – +78 кг.

99. Смаль Наталія (Чернігівська область) – 70 кг.

Плавання

100. Лисогор Олег (Київ) – 100 м брас; естафета 4 х 100 м комбінована.

101. Адвена Сергій (Київ) – 200м вільний стиль; 200 м батерфляй.

102. Димо Валерій (Київ) – 200 м брас.

103. Фесенко Сергій (Київ) – 400 м, 1500 м вільний стиль.

104. Сердінов Андрій (Дніпропетровська область) – 100 м батерфляй.

105. Бреус Сергій (Київська область) – 100 м батерфляй; естафета 4 х 100 м комбінована.

106. Борисик Ігор (Крим) – 100 м брас; 200 м брас.

107. Єгошин Юрій (Одеська область) – 50 м; 100 м вільний стиль; естафета 4 х 100 м комбінована.

108. Силантьєв Денис (Київ – Запоріжжя) – 200 м батерфляй.

109. Ісаков Олександр (Київ – Івано-Франківськ) – 100 м; 200 м на спині; естафета 4 х 100 м комбінована.

110. Лепський Вадим (Київ) – 200 м; 400 м комплексне плавання.

111. Червинський Ігор (Харківська область) – 10 км марафон.

112. Хлистунова Ганна (Рівненська область) – 100 м брас; естафета 4 х 100 м комбінована; естафета 4 х 1000 м комплексна.

113. Зубкова Катерина (Харківська область) – 100 м батерфляй; 100 м, 200 м на спині; естафета 4 х 100 м комбінована; естафета 4 х 1000 комплексна.

114. Амшеннікова Ірина (Запорізька область) – 100 м; 200 м на спині; естафета 4 х 100 м комбінована; естафета 4 х 1000 м комплексна.

115. Клочкова Яна (Київ) – естафета 4 х 100 м комбінована; естафета 4 х 1000 м комплексна.

116. Підлісна Юлія (Харківська область) - 200 м брас; естафета 4 х 1000 м комплексна.

117. Степанюк Дарина (Харківська область) – 4 х 100 – естафета-вільний стиль; 100 м вільний стиль.

118. Серикова Оксана (Донецька область) – 4 х 100 – естафета; вільний стиль.

119. Дзеркаль Ганна (Донецька область) – 4 х 100 – естафета, вільний стиль.

120. Дікіджі Катерина (Рівненська область) – 4 х 100 – естафета, вільний стиль.

121. Худякова Наталія (Київ) – 200 м вільний стиль.

122. Хала Тетяна (Дніпропетровська область) – 200 м батерфляй.

123. Самородіна Наталія (Запорізька область) – 10 км марафон.

Плавання синхронне

124. Юшко Дарина (Харківська область) – дует.

125. Сидоренко Ксенія (Харківська область) – дует.

Кінний спорт

126. Оніщенко Олександр (Київ) – подолання бар'єрів,4м.

127. Нагель Бьорн (Київ) – подолання бар'єрів,4м.

128. Ван Геберге Жан Клод (Київ) – подолання бар'єрів,4м.

129. Оффель Катерина (Київ) – подолання бар'єрів,4м.

Легка атлетика

130. Демидюк Сергій (Київ) – біг 110 м з/би.

131. Гешко Іван (Чернівецька область) – біг 1500 м.

132. Кузін Олександр (Донецька область) – марафон.

133. Ситковський Олександр (Донецька область) – марафон.

134. Матвійчук Василь (Хмельницька область) – марафон.

135. Ковенко Андрій (Вінницька область) – 20 км ходьба.

136. Шелест Олексій (Сумська область) – 50 км ходьба.

137. Будза Сергій (Київська область) – 50 км ходьба.

138. Казанін Олексій (Донецьк – Київ) – 50 км ходьба.

139. Юрченко Денис (Донецька область) – стрибки з жердиною.

140. Мазурик Максим (Донецька область) – стрибки з жердиною.

141. Корчмид Олександр (Київська область) – стрибки з тичкою.

142. Макарчев Андрій (Київ) – стрибки в довжину.

143. Яструбів Віктор (Київська область) – потрійний стрибок.

144. Саволайнен Микола (Київ) – потрійний стрибок.

145. Ковальов Віктор (Київська область) – потрійний стрибок.

146. Кримаренко Брій (Київ – Житомир) – стрибки у висоту.

147. Нартов Олександр (Харківська область) – стрибки у висоту.

148. Дем'янюк Дмитро (Львівська область) – стрибки у висоту.

149. Білоног Юрій (Одеська область) – штовхання ядра.

150. Авраменко Роман (Крим) – метання списа.

151. Виноградов Євген (Київська область) – метання молота.

152. Касьянов Олексій (Запорізька область) – багатоборство.

153. Бодров Ігор (Харківська область) – біг 200 м.

154. Глущенко Дмитро (Київ) – біг 100 м.

155. Книш Михайло (Вінницька область) – біг 400 м.

156. Семенов Олексій (Донецька область) – штовхання ядра.

157. Семенов Андрій (Одеська область) – диск.

158. Тугай Ігор (Київська область) – метання молота.

159. Рубанко Артем (Київська область) – метання молота.

160. Пигида Наталія (Київська область) – біг 200 м; естафета 4 х 100; естафета 4 х 400 м.

161. Штангеєва Ірина (Донецька область) – біг 200 м; естафета 4 х 100 м.

162. Чебану Олена (Харківська область) – естафета 4 х 100 м.

163. Шепетюк Ірина (Івано-Франківська область) – 4 х 100 м естафета.

164. Погребняк Наталія (Харківська область) – біг 100м; естафета 4 х 100 м.

165. Єфремова Антоніна (Донецька область) – біг 400 м; естафета 4 х 400 м.

166. Щербак Оксана (Полтавська область) – естафета 4 х 400 м.

167. Карандюк Ксенія (Київ) – естафета 4 х 400 м.

168. Петлюк Тетяна (Київ) – біг 800 м; естафета 4 х 400.

169. Рябченюк Анастасія (Київ) – біг 400 м /би; естафета 4 х 400 м.

170. Снігур Євгенія (Харківська область) – біг 100 м з/би.

171. Ліщинська Ірина (Донецька область) – біг 1500 м.

172. Тобіас Наталія (Донецька область) – біг 1500 м.

173. Горпинич Валентина (Одеська область) – біг 3000 м з/п.

174. Філонюк Тетяна (Хмельницька область) – марафон.

175. Кревсун Юлія (Донецька область) – біг 800 м.

176. Зозуля Віра (Тернопільська область) – 20 км ходьба.

177. Прокопук Надія (Волинська область) – 20 км ходьба.

178. Паламар Віта (Запорізька область) – стрибки у висоту.

179. Степіна Вікторія (Миколаїв – Запоріжжя) – стрибки у висоту.

180. Рибалко Вікторія (Запорізька область) – стрибки в довжину.

181. Стаднюк Олександра (Черкаська область) – стрибки в довжину.

182. Саладуха Ольга (Донецька область) – потрійний стрибок.

183. Кулик Лілія (Харківська область) – потрійний стрибок.

184. Мамеєва Світлана (Харківська область) – потрійний стрибок.

185. Антонова Олена (Дніпропетровська область) – метання диска.

186. Карсак Катерина (Донецька область) – метання диска.

187. Семенова-Фокіна Наталія (Донецька область) – метання диска.

188. Секачова Ірина (Київська область) – метання молота.

189. Новожилова Ірина (Херсонська область) – метання молота.

190. Саєнко Інна (Херсон - Рівне) – метання молота.

191. Ляхович Тетяна (Івано-Франківська область) – метання списа.

192. Іванкова Ольга (Харківська область) – метання списа.

193. Ребрик Віра (Крим) – метання списа.

194. Блонська Людмила (Крим – Київ) – багатоборство; стрибки в довжину.

195. Добринська Наталія (Вінницька область) – багатоборство.

196. Мельниченко Ганна (Полтавська область) – багатоборство.

197. Стуй Христина (Івано-Франківська область) – 100 м.

198. Ірхіна Юлія (Харківська область) – 400 м.

199. Беркут Наталія (Київська область) – біг 10000 м.

200. Кущ Наталія (Донецька область) – стрибки з тичкою.

201. Скляренко Оксана (Дніпропетровська область) – марафон.

202. Мищенко Ганна (Харківська область) – 1500 м.

203. Головченко Тетяна (Сумська область) – біг 5000 м.

204. Лукашевич Олексій (Дніпропетровська область) – довжина.

205. Гладун Зоя (Вінницька область) – 800 м.

206. Красовська Олена (Запорізька область) – 100 м з/п.

Стрільба з лука

207. Івашко Маркіян (Львівська область) – особисті, команда.

208. Рубан Віктор (Харківська область) – особисті, команда.

209. Сердюк Олександр (Харківська область) – особисті, команда.

210. Коваль Вікторія (Харківська область) – особисті.

211. Бережна Тетяна (Харківська область) – особисті.

Стрільба кульова

212. Айвазян Артур (Крим) – гвинтівка МГ-9; МГ-6; ГП-6.

213. Лазейкін Олександр (Крим) – гвинтівка ГП-6.

214. Сухоруков Юрій (Донецька область) – гвинтівка МГ-9; МГ-6.

215. Бондарук Роман (Львівська область) – скорострільний пістолет МП-8.

216. Петров Олександр (Львівська область) – скорострільний пістолет МП-8.

217. Омельчук Олег (Рівненська область) – пістолет ПП-3; МП-6.

218. Рибовалов Іван (Одеська область) – пістолет ПП-3; МП-6.

219. Костевич Олена (Чернігівська область) – пістолет ПП-2; МП-5.

220. Калниш Наталія (Дніпропетровська область) – гвинтівка ГП-4; МГ-5.

221. Шарипова Дарина (Черкаська область) – гвинтівка ГП-4.

222. Шитко Дарина (Херсонська область) – гвинтівка МГ-5.

Стрільба стендова

223. Мільчев Микола (Одеська область) – skeep (коло).

Стрибки на батуті

224. Нікітін Юрій (Миколаївська область) – індивідуальні стрибки.

225. Мовчан Олена (Миколаївська область) – індивідуальні стрибки.

Стрибки у воду

226. Кваша Ілля (Миколаївська область) – трамплін 3 м синхрон, індивідуальний.

227. Міляев Костянтин (Миколаївська область) – вишка 10 м.

228. Захаров Антон (Запорізька область) – синхронні стрибки трамплін 3 м; вишка 10 м.

229. Пригоров Олексій (Харківська область) – трамплін 3 м синхрон.

230. Шляхов Юрій (Дніпропетровська область) – трамплін 3 м індивідуальний.

231. Федорова Олена (Миколаївська область) – синхронні стрибки, трамплін 3 м.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов