RU

Понад 100 спортсменів не пройшли допінг-тести на Олімпіаді

25.07.2012, 09:17
Понад 100 спортсменів не пройшли допінг-тести на Олімпіаді - Фото
Фото: ЕРА
Не пройшли допінг-контроль для участі в лондонській Олімпіаді понад 100 спортсменів. Імена порушників, як і країни, від яких вони повинні були виступати, само собою, не розголошують. Відомо лише, що в чорному списку 107 осіб, це представники різних спортивних напрямків. Усіх їх чекають штрафи. Керівники агентства заявили, що іншим учасникам змагань обдурити комісію не вдасться. Надалі допінг-тести будуть влаштовувати частіше, - передає канал Вісті.

"Нам здається, що останнім часом порушників допінг-контролю стало досить багато. Якщо ми ловимо на цих тестах більше спортсменів, люди відразу починають говорити, що порушників стає більше. А якщо ми не ловимо нікого - в суспільстві думають, що спортсмени зовсім перестали вживати ці препарати. Але незважаючи на те, що кількістьпорушників зростає, ми впевнені, що перемагаємо в цьому бою", - заявив директор з комунікацій МОК Марк Адамс.

Нагадаємо, 27 липня королева Єлизавета II дасть офіційний старт всесвітньому святу спорту, взявши участь у видовищній церемонії відкриття Ігор-2012.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини