RU

Польські ЗМІ називають Суркіса "мотором" корупційного скандалу

29.10.2010, 10:45
Польські ЗМІ називають Суркіса
5a50b4a57b563ace62779cec6b0e7d86.jpg

Польські ЗМІ називають Суркіса "мотором" корупційного скандалу
Центральне антикорупційне бюро Польщі зацікавилося інформацією колишнього чиновника кіпрської федерації футболу Спіроса Марангоса, що заявив, що Україна і Польща дістали права на проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року завдяки підкупу чиновників УЄФА. Про це повідомляє польська газета "Dziennik Gazeta Prawna".

"Про подробиці наших дій не можу говорити, але детально аналізуємо інформацію, яка з'являється", - заявив глава польського бюро Павло Войтуник.

Видання зазначає, що Марангос заявив про участь у підкупі бізнесмена із Східної Європи, до того ж, за словами кіпріота, представники Польщі в цій справі замішані не були. Польські ЗМІ роблять висновок, що цим бізнесменом міг бути глава Федерації футболу України Григорій Суркіс.

"Справжнім мотором цієї справи був глава української федерації Григорій Суркіс. Він багато чого міг зробити за спиною Міхала Лісткевича, який очолював тоді Польський союз футболу", - пише видання, посилаючись на слова анонімного інформатора.

Нагадаємо, раніше німецька газета "Sueddeutsche Zeitung" опублікувала статтю, в якій С.Марангос стверджував, що п'ять членів виконкому УЄФА отримали від України і Польщі хабара у розмірі 11 млн. євро.

В УЄФА відразу відреагували на ці обвинувачення, назвавши їх безпідставними. 27 жовтня представники УЄФА оголосили про те, що ініціюють розгляд судової справи щодо С.Марангоса.

Настпуного дня С.Марангос в інтерв'ю італійській пресі заявив, що готовий надати докази підкупу чотирьох чиновників УЄФА. За його словами, в справі фігурували чотири члени УЄФА. Один із них отримав 3,15 млн. євро, три - по 2 млн. євро

Цього ж дня Міністр спорту Італії Рокко Крімі заявив, що італійський уряд вирішив ініціювати розслідування щодо можливої змови під час голосування виконкому УЄФА, на якому право на проведення Євро-2012 було віддане Україні і Польщі.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини