RU

Почався продаж квитків на Олімпіаду-2014

07.02.2013, 14:19
Почався продаж квитків на Олімпіаду-2014 - Фото
До старту Олімпіади в Сочі залишився рівно рік (фото: ЕРА)
За рік до початку ХХІІ зимових Олімпійських ігор в Сочі оголошений старт продажу квитків на змагання. Громадяни Росії і іноземні громадяни, які офіційно проживають в країні,  зможуть придбати квитки тільки на офіційному сайті турніру.

Для тих, хто не є громадянами Росії, купити квитки на Олімпійські ігри можна в Національному олімпійському комітеті своєї країни, а також через офіційних квиткових агентів.

Крім квитків для проходу на змагання буде необхідно мати і паспорт вболівальника, який стане обов'язковою умовою допуску. "До 31 травня 2013 року всі квитки будуть продаватися тільки з зазначенням цінових категорій - без конкретних місць. Мінімальна ціна квитків становить 500 рублів, а максимальна - 50 тисяч рублів", - йдеться в повідомленні оргкомітету.

З 1 червня 2013 року  всім квиткам в автоматичному режимі будуть присвоюватися місця на спортивних об'єктах, і в момент прив'язки квитка до місця сайт продажу квитків буде тимчасово недоступний для покупки.

Мінімальна ціна квитків 500 рублів (близько 133 грн.) буде на змагання в гірському кластері, а в прибережному вона складе 1000 рублів. "Середня ціна квитка на олімпійські змагання складе 6400 рублів (близько 1700 грн.). Ціна квитків на церемонії починається від 4500 рублів, а найдорожчий квиток на Ігри - категорії "А"на церемонію відкриття - буде коштувати 50 000 рублів", - наголошується в повідомленні.

Організатори зазначають, що паспорт вболівальника відкриє доступ на сотні концертних майданчиків, в театри, концертні зали і музеї міста. Він повинен оформлятися після купівлі квитка кожним глядачем на спеціальному сайті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини