RU

Платіні пояснив, чим загрожує чемпіонат СНД з футболу

14.12.2012, 14:21
Платіні пояснив, чим загрожує чемпіонат СНД з футболу - Фото
Мішель Платіні
Президент УЄФА Мішель Платіні вказує на цілий ряд проблем при організації міжнаціональних футбольних ліг, зокрема чемпіонату СНД. Про це він заявив на зустрічі з представниками ряду інформаційних агентств, що відбулася в швейцарському Ньоні.

Як повідомляє Спорт-Експрес, за словами Платіні, країни, які побажають об'єднати свої чемпіонати, повинні бути готові до того, що якась із них може залишитися без Ліги чемпіонів.

"Я говорив про те, що відкритий до ідеї транснаціональних ліг. Ми обговорювали цю тему, і повинен сказати, що реакція на неї вельми неоднозначна, причому негативне ставлення переважає над позитивним. Там є ряд делікатних проблем, оскільки, якщо кілька ліг захочуть злитися в одну, виникнуть питання законодавчого порядку, що стосуються безпеки, оподаткування та інших нормативів. Таким чином, перш за все нам треба переконатися, що всі вони готові до цього в політичному плані. Що ж стосується спортивної сторони справи ... Думаю, якщо дві країни мають намір об'єднатися, то грати в Лізі чемпіонів хочеться обом. Але якщо вони розігрують один чемпіонат, то право на це отримають лише команди, що зайняли в ньому перші два місця - і тоді одна з двох країн може залишитися без представника в Лізі чемпіонів", - сказав Платіні.

Нагадаємо, вчора в Росії  утворено оргкомітет зі створення об'єднаного чемпіонату СНД з футболу, який розробить концепцію проведення такого турніру.

Раніше Федерація футболу Вірменії заявила про підтримку ідеї про створення єдиного чемпіонату країн Співдружності Незалежних Держав (СНД) з футболу.

У свою чергу глава Газпрому (спонсор ФК "Зеніт) Олексій Міллер заявив, що готовий підтримати ідею створення чемпіонату країн СНД.

В Україні до ідеї проведення подібного турніру ставляться стримано. Так, віце-президент ФФУ Анатолій Попов заявив, що така ідея в принципі цікава, але її важко реалізувати.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини