RU

Платіні задоволений стадіоном і готелями Харкова

08.04.2010, 15:05

Президент УЄФА Мішель Платіні залишився задоволеним підготовкою Харкова до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це він заявив на прес-конфренції після огляду об'єктів до Євро-2012.

"Я вважаю, що ситуація у Харкові дуже позитивна, вся під контролем, хоч і потрібно зробити ще багато роботи. Тут проблем майже немає, причин для неспокою я не бачу. Стадіон є, і він дуже хороший, готелі є. Новий аеропорт перебуває у стадії активної підготовки, багато що вже зроблено. Ми вимагаємо від України певних зобов'язань, і Україна старається, виконувати ці вимоги", - сказав М.Платіні, якого цитує прес-служба Харківської міськради.

Після візиту у Харків Платіні поїхав до Києва для ознайомлення з підготовкою місцевої інфраструктури до Євро-2012. Також він планує зустрітися з Президентом України Віктором Януковичем.

Нагадаємо, вчора Платіні відвідав Львів, де висловив впевненість, що місцевий стадіон побудують вчасно, і Донецьк, тут він оглянув будівельний майданчик нового термінала міжнародного аеропорту "Донецьк". Крім того, Президент УЄФА побував на стадіоні "Донбас-Арена", де брав участь у презентації міста, який приймає Євро-2012.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини