RU

Платіні: Я ніколи не говорив, що Євро-2012 в Україні - помилка

23.03.2011, 17:05

Президент Європейського футбольного союзу Мішель Платіні у черговий раз висловився на підтримку України і Польщі, які у 2012 році прийматимуть матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу.

"На кожній зустрічі я повторюю: Україна і Польща прийматимуть подібний захід вперше в історії. У наших українських друзів є проблеми, але наша робота - допомагати їм, а не розвернутися до них спинами", - сказав Платіні, слова якого наводить Інформаційний центр "Україна-2012".

Крім того, за словами Платіні, він ніколи не говорив про те, що віддати турнір Україні, можливо, було помилкою. "Ні, я ніколи не говорив, що це була помилка", - наголосив він, відзначивши, що його слова були вирвані з контексту.

Глава УЄФА також заявив, що не сумнівається в успішності проведення чемпіонату в двох східноєвропейських країнах. "Організація Євро-2012 в Україні і Польщі - це дуже складне завдання. Однак ми робимо успіхи і досягнемо нашої мети. Ми виходимо на фінішну пряму, яка веде нас до історичної прем'єри", - сказав він.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини