RU

Платіні висловив довіру Львову

07.04.2010, 16:40

Президент УЄФА Мішель Платіні не сумнівається, що новий стадіон у Львові у рамках підготовки до Євро-2012 буде побудований вчасно. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

"Минулого року на засіданні виконкому ми вирішили залишити чотири міста - таке наше рішення. Я вірю у будівництво стадіону і вірю гарантіям влади. Для нас важливо, щоб президент УЄФА і члени фінансового відділу змогли відкрити для себе ті міста, які прийматимуть Євро-2012. З України мені було відоме тільки місто Київ, тепер відоме і місто Львів. Сьогодні ввечері ми відкриємо Донецьк, а пізніше Харків. Нам цікаво, як готуються до чемпіонату, як проходять приготування", - сказав М.Платіні, якого цитує прес-служба Львівської міськради.

Після візиту до Львова Платіні вилетів у Донецьк для ознайомлення з підготовкою місцевої інфраструктури до Євро-2012. Завтра глава УЄФА відвідає Харків і Київ.

Нагадаємо, уряд планує виділити у 2010 році 26 млрд. гривень для підготовки об'єктів інфраструктури до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини