RU

Платіні схвалив ідею спільного Кубка України і Росії

28.01.2010, 17:33

Президент УЄФА Мішель Платіні готовий підтримати ідею створення спільного Кубка України та Росії, в рамках якого можна було б визначати володарів національних Кубків обох країн.

"Якщо ці країни твердо вирішать розігрувати такий Кубок, то мені залишиться тільки привітати таку ідею. Президент УЄФА не буде ставити жодних перешкод для будь-яких ініціатив у межах розумного. А можливість проведення такого Кубка - розумна ідея", - сказав Платіні, слова якого наводить "Спорт уік-енд".

Президент УЄФА також наголосив, що проведенню подібних турнірів можуть перешкодити безліч нюансів. "Питання полягає не тільки у тому, чи може УЄФА організувати і дозволити проведення подібного турніру з наданням квот. Є безліч нюансів, які можуть перешкодити проведенню подібних турнірів і які необхідно буде владнати, але якщо говорити про стратегічний розвиток нашої програми, це хороша ідея. Поки що я не буду говорити ні "ні", ні "так" щодо надання місця у Лізі чемпіонів, але такий турнір має право на існування - я не проти", - зазначив він.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини