RU

Платіні: Ситуація в Україні і Польщі налагоджується

15.09.2009, 16:21

Україна і Польща досягли певного прогресу у процесі підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це заявив президент УЄФА Мішель Платіні після засідання виконкому УЄФА.

"Ситуація перейшла з червоної зони небезпеки до жовтої. Це прекрасні новини для нас. В Україні справи значно поліпшилися, також як і в їхніх партнерів у Польщі", - сказав М.Платіні, якого цитує "Reuters".

Президент УЄФА відзначив, що хотів би привітати українську владу з частковим розв'язанням проблеми із розміщенням гостей турніру. "Вони раптом взяли необхідні готелі нізвідки. Я так і не зрозумів, де вони взялися, але вони знайшлися", - наголосив він.

"Добре, що в Україні ситуація перейшла до жовтого світла. Але наша мета, якомога швидше отримати зелене світло", - додав М.Платіні.

Нагадаємо, УЄФА затвердив Київ як місто для проведення матчів групової стадії Євро-2012, матчу або матчів чвертьфіналу і одного матчу півфіналу. Фінальний матч відбудеться у Києві тільки в тому випадку, якщо до 30 листопада 2009 року будуть виконані обумовлені умови, що стосуються стадіону, інфраструктури аеропорту, регіонального транспорту і розміщення.

Донецьк, Львів і Харків поки не затверджені як міста для проведення матчів групової стадії Євро-2012. Містам надано час до 30 листопада 2009 року, щоб виконати всі умови, що стосуються стадіонів, інфраструктури аеропортів, регіонального транспорту і розміщення.

Дніпропетровськ і Одеса не затверджені як міста для проведення матчів і не враховуються як резервні міста.

Від Польщі остаточно затверджені чотири міста: Варшава, Познань, Вроцлав і Гданьськ.
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини