RU

Платіні: не буде стадіонів у Києві і Варшаві, не буде Євро-2012

06.03.2009, 14:12

Президент УЄФА Мішель Платіні заявив, що матчі чемпіонату Європи 2012 року за певних обставин можуть не відбудуться в Україні і Польщі.

"Якщо стадіон у Києві не буде готовий до Євро-2012, матчі європейської першості в Україні не відбудуться. Те ж саме стосується і Польщі. Якщо стадіон в Варшаві не зможе прийняти матчі, чемпіонат Європи в цій країні не відбудеться. Матчі обов'язково повинні гратися у столиці країни, що приймає Євро. Сподіваюся, все буде добре. Україна твердо гарантувала, що матчі пройдуть у Києві", - сказав М.Платіні, якого цитує "Радянський спорт".

Нагадаємо, раніше польське видання "Gazeta Wyborcza" 18 лютого із покликанням на джерело в УЄФА повідомила, що матчі Євро-2012 можуть відбутися у 6 польських і 2 українських містах через те, що в Україні, крім Києва і Донецька, інші міста не зможуть своєчасно і належним чином підготуватися до чемпіонату.

Водночас Президент Федерації футболу України (ФФУ) Григорій Суркіс повідомив, що кілька днів тому президент УЄФА Мішель Платіні підтвердив дотримання принципу пропорційності при визначенні міст-господарів матчів Євро-2012. "З боку України і Польщі матчі чемпіонату будуть приймати по чотири міста", - наголосив голова ФФУ.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини