RU

Питання відставки Суркіса паралізувало роботу конгресу ФФУ

15.12.2010, 15:15
Питання відставки Суркіса паралізувало роботу конгресу ФФУ - Фото
ec566e6193d4abb4d74273ace9351f28.jpg

Питання відставки Суркіса паралізувало роботу конгресу ФФУ
Віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко на сьогоднішньому конгресі федерації запропонував внести до порядку денного питання довіри президенту ФФУ Григорію Суркісу (на фото). У свою чергу, глава ФФУ заявив, що ця пропозиція не може бути прийнята у зв'язку з тим, що, згідно зі статутом організації, зміни до повістки конгресу повинні вноситися у письмовій формі за два місяці до його проведення.

"Не розумію, що ви зараз хочете оскаржити. Ви хочете оскаржити процедурні і регламентні норми? Не вийде. Все чітко прописано. Якщо ви хотіли доповнити повістку будь-яким питанням, будь-то відставка Суркіса або колективна поїздка на шашлики, про це треба було потурбуватися зазделегідь. Сергій Михайлович (Стороженко, - ред.) про це знає, він писав цей регламент і міг би його уважно почитати. Ми чудово знаємо, який йде тиск на делегатів конгресу на місцях. Одному кажуть - ти не будеш працювати, іншому - твій син працювати не буде, третьому - ти приїдеш у Київ, ми дамо тобі мікроавтобус і ти заїдеш в офіс до Ярославського. Ми не дозволимо здійснювати вакханалію, дійте за регламентом", - сказав Г.Суркіс, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Включення питання про вотум довіри президенту ФФУ також підтримували глава Прем'єр-ліги Віталій Данилов, президент професійної футбольної ліги Мелетій Бальчос і представник Донецької обласної федерації футболу.

Однак Г.Суркіс, незважаючи на таку кількість охочих, не став включати це питання до порядку денного. "У тій обстановці, уговорами, залякуваннями членів конгресу, щоб їх не підставляти, я сьогодні у рамках регламенту питання з моєю довірою або недовірою ставити не буду. Я не циркач і не буду відгукуватися на дії людей, що стоять за лаштунками і смикають за ниточки. Я діятиму за регламентом федерації", - наголосив він.

Наразі конгрес ФФУ триває вже більше двох годин, однак досі не було прийнято навіть порядку денного, що складається з чотирьох питань.

Футбол: добірка новин>>>

Юрій ОНИЩЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини