Пекін-2008. Український лучник змагатиметься за золото

15.08.2008, 12:33

Український лучник Віктор Рубан пробився до фіналу олімпійського туріру. У півфіналі наш спортсмен переміг росіянина Баїра Баденова 112:112 (тай-брейк 20:18).

У фіналі українець зустрінеться із переможцем пари Хуан

У фіналі українець зустрінеться із переможцем пари Хуан Серрано (Мексика) – Парк К'юнг Мо (Корея). Фінал розпочнеться о 12:37 за Києвом.

Нагадаємо, збірна України завоювала шість нагород Олімпіади.

Артур Айвазян завоював золоту медаль у стрільбі з гвинтівки на 50 м в положенні лежачи.

Українська жіноча команда з фехтуванню на шаблях у складі Ольги Харлан, Олени Хомрової, Ольги Жовнір та Галини Пундик виграла золоті медалі.

Армен Варданян здобув бронзову медаль в змаганнях з греко-римської боротьби в категорії до 66 кг.

Наталія Давидова завоювала бронзову медаль у змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кг.

Український дует Ілля Кваша/Олексій Пригоров здобув бронзу в синхронних стрибках із 3-метрового трампліну.

Роман Гонтюк виграв бронзову медаль із дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.