Пекін-2008. Український лучник вийшов до 1/8

13.08.2008, 10:37

Сьогодні в Пекіні у стрільбі з лука чоловіки почали боротьбу за медалі в індивідуальних змаганнях. У ранковій сесії Віктор Рубан відмінно провів два поєдинки і забезпечив собі місце в 1/8 фіналу (змагання українець продовжить вже 15 серпня).

Із рахунком 111:96 В. Рубан переміг єгиптянина Магеда Юссефа, потім із рахунком 115:105 він переміг австралійця Майкла Нерея. Олександр Сердюк та Маркіян Івашко виступатимуть у денній частині змагань.

Нагадаємо, вчора збірна України завоювала першу медаль. Дзюдоїст Роман Гонтюк виграв бронзову медаль у ваговій категорії до 81 кг.