Пекін-2008. Український дзюдоїст переміг претендента на медаль

11.08.2008, 10:07

У понеділок, 11 серпня, в Пекіні в Олімпійській програмі з дзюдо стартували відбірні поєдинки в категорії до 73 кг.

Справжню сенсацію дня зробив український дзюдоїст Геннадій Білодід, який несподівано змусив вже пі

Справжню сенсацію дня зробив український дзюдоїст Геннадій Білодід, який несподівано змусив вже після відбірного поєдинку завершити виступи росіянина Салами Межидова. Українець переміг представника Чеченської Республіки за очками.

С. Межидов є чемпіоном Європи-2007 та віце-чемпіоном світу-2006 у командній першості, а у сьогоднішніх змаганнях був одним із основних претендентів на золоту медаль.

Фінальні змагання з дзюдо відбудуться вже сьогодні, а український дзюдоїст має непогані шанси принести до активу збірної першу нагороду.