Пекін-2008. Штовхання ядра: Білоног прорвався до фіналу

15.08.2008, 11:10

У п'ятницю, 15 серпня, у Пекіні проходить олімпійська програма індивідуальних змагань із штовхання ядра серед чоловіків.

35-річний український штовхач ядра Юрій Білоног у кваліфікаційному раунді змагань показав 9-й

35-річний український штовхач ядра Юрій Білоног у кваліфікаційному раунді змагань показав 9-й результат (20.16 метрів) і поповнив ряди спортсменів, що пробилися до фіналу. Найкращий результат і персональний рекорд показав поляк Томаш Маєвскі, кинувши ядро на 21.04 метрів.

До 12-ти найкращих, які битимуться у фіналі за олімпійське золото, не потрапив українець Андрій Семенов, що показав результат 20.01 м.

Фінал відбудеться сьогодні близько 16:00 за київським часом.

Нагадаємо, збірна України завоювала шість нагород Олімпіади.

Артур Айвазян завоював золоту медаль у стрільбі із гвинтівки на 50 м. у положенні лежачи.

Українська жіноча команда з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Олени Хомрової, Ольги Жовнір та Галини Пундик завоювала золоті медалі.

Армен Варданян виграв бронзову медаль у змаганнях із греко-римської боротьби у категорії до 66 кг.

Наталія Давидова завоювала бронзову медаль у змаганнях із важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кг.

Український дует Ілля Кваша/Олексій Пригоров виграв бронзу у синхронних стрибках із 3-метрового трампліну.

Роман Гонтюк виграв бронзову медаль у дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.