Пекін-2008. Семиборство: Добринська - друга після чотирьох видів

15.08.2008, 17:55

У п'ятницю, 15 серпня, в Пекіні проходила олімпійська програма змагань із жіночого семиборства. Після чотирьох видів українка Наталя Добринська - друга, Людмила Блонська - п'ята, а Ганна Мельниченко - одинадцята. Перше місце посідає американська спортсменка Хуліас Фонтейн.

Українські легкоатлетки Людмила Блонська, Наталя Добринська та Ганна Мельниченко у сьогоднішніх фінальних змаганнях змагалися в чотирьох дисциплінах: біг на 100 метрів із бар'єрами, стрибки у висоту, штовхання ядра та біг на 200 метрів.

Завтра програма змагань включатиме метання списа, біг на 800 метрів та стрибки у довжину.

Нагадаємо, збірна України завоювала на Олімпіаді сім нагород.

Віктор Рубан виграв золото у змаганнях зі стрільби з лука.

Артур Айвазян завоював золоту медаль у стрільбі з гвинтівки на 50 м у положенні лежачи.

Українська жіноча команда з фехтуванню на шаблях у складі Ольги Харлан, Олени Хомрової, Ольги Жовнір та Галини Пундик виборола золоті медалі.

Армен Варданян виграв бронзову медаль у змаганнях із греко-римської боротьби в категорії до 66 кг.

Наталія Давидова завоювала бронзову медаль у змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 69 кг.

Український дует Ілля Кваша/Олексій Пригоров виграв бронзу у синхронних стрибках із 3-метрового трампліну.

Роман Гонтюк завоював бронзову медаль у дзюдо у ваговій категорії до 81 кг.